Kategorie produktów

Altacet Junior

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Altacet Junior

Altacet Junior to wyrób medyczny w postaci żelu dla dzieci do stosowania na obrzęki, stłuczenia i siniaki.

Żel przynosi natychmiastową ulgę i zmniejsza obrzęk. Produkt przyspiesza proces wchłaniania się siniaków oraz łagodzi ból, który pojawia się po stłuczeniach.

Wskazaniem do stosowania żelu jest wystąpienie siniaków i skręceń oraz podczas stłuczenia. Łagodząco można zastosować żel po ukąszeniu dziecka przez owada. 

Skład

W składzie żelu Altacet Junior znajdują się następujące substancje: mentol, żel poliakrylowy, substancje pomocnicze.

Dawkowanie:

Sposób użycia wyrobu Altacet Junior: Niewielką ilość żelu należy nanieść na skórę. Delikatnie wsmarować. Należy jednak pamiętać, by nie stosować żelu dłużej niż 4 dni!

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Altacet Junior jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Żel przeznaczony jest dla dzieci od 3. roku życia.

Preparat należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie używać po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie stosować dłużej niż przez okres 4 dni.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Jola 2018-01-02 13:58

Żel jest niejednokrotnie moim jedynym ratunkiem, kiedy płaczący malec przychodzi kolejny raz ze zbitym kolanem lub nowym stłuczeniem!

Eufemia 2017-05-02 18:07

Przyczyny obrzęków mogą być naprawdę różne jednak rozwiązanie zawsze będzie jedno: Altacet Junior . Na ten środek trafiłam za namową szwagierki. Muszę przyznać, że to był słuszny i trafny wybór i już będę wiedziała, co mam wybierać w przypadku obrzęków. Produkt to dla mnie numer jeden.

MAtka 2016-04-19 13:22

Polecamy)) Zmniejsza opuchliznę i łagodzi ból.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.