Kategorie produktów

Camilia

Camilia

4.0 Dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Camilia

Homeopatyczne lek Camilia jest wskazany do stosowania u niemowląt odczuwających dyskomfort z powodu bolesnego wyrzynania zębów.

Camilia występuje w postaci roztwóru doustnego, w pojemnikach jednodawkowych.

Skład

Składniki produktu leczniczego Camilia są następujące:

- substancje czynne to Chamomilla vulgaris 9CH, Phytolacca decandra 5CH, Rheum 5CH,

- substancję pomocniczą stanowi woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Lek Camilia należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy Camilia należy stosować doustnie. Zalecane dawkowanie produktu w ciągu dnia to 3 do 6 porcji.

Po ułamaniu końcówki zabezpieczającej należy wprowadzić zawartość pojemniczka do jamy ustnej dziecka znajdującego się w pozycji siedzącej.

 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik homeopatycznego produktu leczniczego Camilia.

Produkt leczniczy Camilia należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na etykiecie produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Andrzej 2020-03-15 17:56

naprawdę nie interesuje mnie w jaki sposób działa homeopaia. istotne jest że na moich bliskich wpływają korzystnie

Iza 2016-07-19 13:11

Same składniki roślinne + woda - dla mnie to ważne, bo naturalny skład dla takich maluszków to priorytet. Tym bardziej, że Camilia działa skutecznie i potwierdzają to wszystkie znane mi Mamusie.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.