Kategorie produktów

Dedicated Fusion Pro

Dedicated Fusion Pro

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Dedicated Fusion Pro

Dedicated Fusion Pro jest odżywką białkową powstałą na bazie wysokiej jakości koncentratu białek mleka oraz koncentratu białek serwatki. Można stosować ją  o każdej porze dnia  jak i przed snem. Odżywka charakteryzując się wysoką przyswajalnością oraz wchłanianiem. Produkt nie zawiera aspartamu. 

Skład

FUSION PRO™ 50/50 Blend (Koncentrat białek mleka 80% [z mleka] & koncentrat białek serwatki 80% [z mleka](wysoki poziom laktoferyn, immunoglobulin, albuminy, aktywnych peptydów i czynników wzrostu), rafinowany olej palmowy, naturalny barwnik (kurkumina E100), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa E415), lecytyna sojowa, aromaty i substancje słodzące (sukraloza E955, fruktoza, acesulfam K E950).

Dawkowanie:

Dzień treningowy: Przyjmij 1 porcję na około 10-15 minut od zakończenia ćwiczeń. Stosuj zgodnie z brakami w diecie i indywidualnymi potrzebami. Dzień bez treningu: Stosuj zgodnie z brakami w diecie i indywidualnymi potrzebami.

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Aneta 2016-12-30 09:32

Dobre białko, polecam za taką cenę warto. Smakowo też nie wypada najgorzej.

add 2016-03-04 10:14

Smak - prochowaty ale dobry.Zresztą to nie konkurs kulinarny tylko białko. Polecam.

wiktor 2016-03-02 14:30

Super. Smaczne białko o dobrym składzie. Pije się z przyjemnością.Polecam

Opinia użytkownika 2015-02-13 15:38

Środki białkowe jak ten Dedicated Fusion Pro świetnie sprawdzają się u osób ćwiczących! Jak dla mnie każdy powinien po treningu brać białko!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.