Kategorie produktów

Klimakt Heel T

Klimakt Heel T

4.4 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Klimakt Heel T

Tabletki Klimakt Heel T to lek homeopatyczny ze wskazaniami leczniczymi.

Niniejszy produkt leczniczy przeznaczony jest do wspomagającego stosowania w leczeniu objawów menopauzy, takich  jak uderzenia gorąca, nadmierne pocenie, wahania nastroju i stany napięcia nerwowego.

Składniki produktu wykazują pozytywne działanie na funkcjonowanie układu hormonalnego kobiet oraz leczenia i łagodzenia dolegliwości związanych z okresem przekwitania. 

Lek przeznaczony jest wyłącznie dla dorosłych kobiet. 

Skład

Składniki produktu homeopatycznego Klimakt Heel T są następujące:

- substancje czynne to: 90 mg Lachesis, 30 mg Sanguinariacanadensis, 30 mg Sepia officinalis, 30 mg Simaroubacedron, 60 mg Stannummetallicum, 30 mg Strychnosignatii, 30 mg Sulfur.

- pozostałymi składnikami tego produktu są: stearynian magnezu oraz laktoza.

Dawkowanie:

Dawkowanie produktu homeopatycznego Klimakt Heel T powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.

Zalecana dawka do przyjęcia w ciągu dnia to 1 tabletka 3x dziennie.

Sposób i dorga podania: stosować doustnie (podjęzykowo), pomiędzy posiłkami. Popijać wodą. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Klimakt Heel T.

Lek zawiera laktozę. Osoby wykazujące nietolerancję niektórych cukrów powinny zasięgnąć porady lekarskiej przed rozpoczęciem stosowania niniejszego leku.

Stosować wyłącznie u dorosłych kobiet.

Tabletki Klimakt Heel T należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Nie wykazano negatywnego wpływu stosowania leku na prowadzenie pojazdów oraz obsługę maszyn.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Izabela 2018-06-26 11:47

Wiele osób jest sceptycznie nastawionych do homeopatii. Ja sama długo rozważałam wszystkie za i przeciw. Do sięgnięcia po tabletki Klimakt Heel T trochę zmusiły mnie paskudne i często pojawiające się uderzenia gorąca. Nie powiem, że minęły cąłkowicie, ale nie stanowią już dla mnie takiego dyskomfortu. Wiem, że to przejściowe, a ja nie jestem zmuszona sięgnąć po hormonalną terpię zastępczą.

Bolesława 2017-06-10 15:59

Więcej stresu niż zwykle, czy to w pracy czy na spotkaniu a na mnie odbija się to nadmiernym poceniem. Klimakt Heel T poleciła mi znajoma. Mój problem przyprawiał mnie o zakłopotanie. Mam wielką nadzieję, że ten preparat uwolni mnie od nadmiernego potu i przywróci mi dawne uczucie pewności siebie.

Opinia użytkownika 2017-06-01 13:51

Nie jestem przekonana co do skuteczności tego preparatu...

Iwona 2017-05-18 12:29

Zazwyczaj jestem bardzo sceptycznie nastawiona do wszystkiego, co ma etykietkę leku "homeopatycznego". Niestety tak burzliwie przechodzę okres menopauzy, że musiałam testować na sobie różne preparaty. Dopiero ten sprawił, że mi ulżyło.

Zofia 2016-06-27 22:15

Moja mama niedawno weszła w okres menopauzalny :( Na początku totalnie nie wiedziałam, jak mam się zachować... Zastanawiałam się czy powinnam jej zasugerować wizytę u lekarza, ale sama w końcu się na to zdecydowała... Po wizycie u doktora widziałam, że miała Klimakt Heel T . Zauważyłam, że szybko na nią zadziałał ten produkt, bo przestała się tak denerwować!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.