Kategorie produktów

HYLO-GEL

3.75 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu HYLO-GEL

HYLO-GEL to wyrób medyczny dostępny w postaci kropli do oczu. Wskazaniem do stosowania niniejszego preparatu są dolegliwości narządu wzroku, w tym np. zespół suchego oka. 

Produkt może być stosowany przez osoby, które poddały się zabiegom chirurgicznym. 

W składzie kropli HYLO-GEL znajduje się hialuronian sodu.

Jest to substancja o właściwościach nawilżających i łagodzących. Wspomaga aktywność gruczołu łzowego, a tym samym wspiera proces nawilżania powierzchni oka, co jest niezbędne przy nadmiernej suchości oka. 

Skład

W składzie kropli do oczu HYLO-GEL znajdują się następujące substancje: 2 mg/ml hialuronianu sodu, bufor cytrynianowy, sorbitol oraz woda.

Nie zawiera środków konserwujących. 

Dawkowanie:

Instrukcja użycia wyrobu medycznego HYLO-GEL: aplikować 1 kroplę 3 razy dziennie do każdego worka spojówkowego. Pomrugać w celu rozprowadzenia preparatu.

Jeśli dolegliwości są silniejsze, produkt można stosować częściej. W tym przypadku jednak należy także przebadać się okulistycznie, zwłaszcza jeśli częstotliwość stosowania wyrobu przekracza ilość 10 razy na dobę. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania wyrobu HYLO-GEL jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Produkt jest przeznaczony do stosowania przez jedną osobę. Po otwarciu opakowania produkt należy zużyć w ciągu 6 miesięcy. 

Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Bartek 2017-02-11 15:22

Zespół suchego oka może być wywołany także przez przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach. Nie tylko zimne i suche powietrze. Klimatyzacja to zło dla oczu. Warto o tym pamiętać, kiedy następnym razem uruchomi się ją na maksymalnych obrotach. HYLO-GEL wspomaga oczy, gdy dopada je nadmierna suchość. Stosuję z powodzeniem :)

Opinia użytkownika 2016-04-07 13:44

Przynosi ulgę zmęczonym oczom. Bardzo skuteczne i wydajne.Polecam!

Karolina R. 2015-01-08 21:51

Niestety ja stosowałam te kropkę tydzień temu i moje oczy go nie przyjeły. Jakoś nie odczułem różnicy w ich aplikacji. Nie polecam bo strata kasy na to.

Ramix 2015-01-08 21:49

Bardzo często owe krople pomagają mi pozbyć się suchości w oku. Stosuje je bardzo często i powiem, że działają szybko i skutecznie można się pozbyć tych nieprzyjemnych objawów. Polecam

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.