Kategorie produktów

Naproxen Emo

Naproxen Emo

3.5 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Naproxen Emo

Naproxen Emo to produkt leczniczy w postaci żelu o miejscowym działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym.

Niniejszy produkt wskazany jest do stosowania w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawów oraz podczas bóli mięśniowo-stawowowych.

Żel Naproxen Emo przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. W składzie preparatu znajduje się substancja czynna - naproksen. Substancja ta wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne i należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).

Żel dobrze rozprowadza się na skórze. Przy stosowaniu na miejsca chorobowo zmienione, preparat daje uczucie delikatnego chłodzenia .

Skład

W składzie żelu Naproxen Emo znajdują się następujące substancje: 

substancja czynna naproksen
pozostałe składniki chloralu wodzian, lewomentol, etanol 96%, etylu parahydroksybenzoesan, sodu wodorotlenek, karbomer, woda oczyszczona

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Naproxen Emo należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: żel należy aplikować miejscowo na skórę.

Zalecane stosowanie: niewielką ilość żelu należy nanieść na bolące miejsce. Delikatnie wmasować. Żel należy aplikować od 4-5 razy dziennie, co kilka godzin.

Uwaga! Nie stosować dłużej niż 4 tygodnie bez konsultacji z lekarzem. W okresie stosowania tego leku oraz do 2. tygodni po, należy unikać ekspozycji na światło słoneczne.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku Naproxen Emo.

Nie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia. Produkt należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu produktu.

Nie stosować podczas karmienia piersią. W okresie ciązy o możliwości zastosowania leku powinien zadecydować lekarz.

Nie aplikować żelu w okolicach oczu, ust i na błony śluzowe oraz pod opatrunki.

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Józef 2020-07-07 13:16

serio nie widzę wad. Trafiony zakaup.

Opinia użytkownika 2018-12-11 09:20

Nobel dla osoby, która opracuje remedium na reumatoidalne zapalenie stawów :) Wcześniej zamierzam skrupulatnie stosować Naproxen Emo ,,, Jest pomocny w zwalczaniu objawów.

Opinia użytkownika 2018-11-07 22:52

Na ból pleców to się na pewno nie przyda: Naproxen Emo - jest po prostu do bani! Bardzo się zawiodłam!

Jolanta 2017-07-04 13:30

Nie pomaga mi

Nina 2017-06-24 12:52

Potwierdzam, że Naproxen Emo fajnie działa przeciwbólowo! Stosowałam przez 3 tygodnie na ból pleców + rozciąganie i minęło! Ból już nie wraca od 6 miesięcy!

Lubor 2016-06-22 16:04

Naproxen Emo to genialna sprawa!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.