Kategorie produktów

Nasodrill

Nasodrill

3.5 Dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Nasodrill

Nasodrill to wyrób medyczny dostępny w postaci aerozolu do nosa. Preparat przeznaczony jest do przemywania nozdrzy i wskazany dla osób, które chcą zadbać o higienę nosa. 

Wyrób medyczny Nasodrill może być stosowany w leczeniu stanów zapalnych śluzówki oraz w leczeniu stanów zapalnych nosa i gardła.

Produkt stanowi izotoniczny roztwór sporządzonym z wody z Luchon. Jest to woda bogata w siarkę, pochodząca z francuskiego uzdrowiska. Wody te wspomagają błony śluzowe nosa. Ich działanie polega na upłynnianiu zalegającej wydzieliny, dzięki czemu przywracają komfort dróg oddechowych. 

Wody siarkowe wspierają mechanizmy obronne śluzówki nosa. 

Skład

W składzie aerozolu do nosa Nasodrill znajdują się następujące substancje: woda z Luchon, chlorek sodu. Obojętny gaz nośnikowy: azot bez kontaktu z produktem.

Produkt nie zawiera konserwantów. 

Dawkowanie:

Instrukcja użycia wyrobu medycznego Nasodrill:

Wiek Sposób użycia Częstotliwość stosowania
dorośli i młodzież stanąć nad zlewem i przechylić głowę na bok. Umieścić rozpylacz w górnym nozdrzu i rozpylić. Gdy płyn wypłynie na zewnątrz, czynność powtórzyć w drugim nozdrzu. Oczyścić nos. 1-3x/doba
niemowlęta i małe dzieci dziecko powinno znajdować się w pozycji leżącej. Głowę dziecka należy ułożyć bokiem. Końcówkę rozpylacza należy umieścić w nozdrzu znajdującym się na górze. Aplikować poprzez rozpylenie. Odczekać chwilę tak, by roztwór wypłynął z nosa. Czynność powtórzyć z drugim nozdrzem. Oczyścić nos.  j.w.

Aplikacja produktu do jednego nozdrza powinna trwać 2-3 sekundy.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania preparatu Nasodrill jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik. Produkt nie może być stosowany u osób, które są uczulone na siarkę. ​Wyrób należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla małych dzieci. Przed użyciem wyrobu medycznego należy sprawdzić termin ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Iga 2019-12-09 10:03

często to kupuję

K. 2019-05-17 09:35

trochę mnie po tym nos piecze

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.