Kategorie produktów

Pokrzywa Fix

4.2 Dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Pokrzywa Fix

Pokrzywa Fix to ziele pokrzywy przeznaczone do zaparzania, w wygodnych w użyciu w torebkach. 

To tradycyjny produkt leczniczy z określonymi wskazaniami wynikającymi wyłącznie z długotrwałego stosowania.

Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z dolegliwościami reumatologicznymi, w tym bólem stawów o niewielkim nasileniu oraz stanami zapalnymi dróg moczowych (działanie moczopędne). Znajduje zastosowanie także w dolegliwościach skórnych, np. łojotoku.

Napar z pokrzywy polecany jest również dla osób, które cierpią na niedokrwistość oraz cukrzycę.

Skład

W składzie preparatu Pokrzywa Fix znajdują się następujące substancje: liść pokrzywy. 

Składnik Zawartość w 1 saszetce
liść pokrzywy (Urticae folium) 1,5 g

Dawkowanie:

Lek należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt przeznaczony jest do stosowania doustnego, po uprzednim przygotowaniu naparu.

Zalecane dawkowanie dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku powyżej 12 roku życia to 3-4x dziennie po 1 szklance świeżo przyrządzonego naparu.

Sposób przygotowania: 2 saszetki Pokrzywa Fix należy umieścić w szklance, zalać wrzątkiem, po czym pozostawić pod przykryciem przez 10 minut.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Okres stosowania nie powinien przekraczać 2-4 tygodni.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu leczniczego Pokrzywa Fix, a także choroby które wymagają zmniejszenia podaży płynów. Nie zaleca się stosowania produktu w okresie ciąży oraz karmienia piersią, a także u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Sylwana 2020-04-13 14:24

dręczący ból nareszczie pokonany. gorąco rekomenduję.

Albina 2019-12-29 17:42

bardzo dobre wsparcie jesli ktoś choruje na anemię.

Leon 2018-10-21 20:48

Już jakiś czas moja sprawność się obniża. Oprócz tego bywam rozdrażniony i znużony. Moja skóra robi się biaława... Typowe objawy toczącej sie anemii. Zrobiłem już badania ale nabyłem dodatkowo wspomagacza - Pokrzywa Fix ... Zamierzam pokonać ten stan!

Metoda 2018-06-16 14:25

Na łojotok wypróbowałam w ostatnich miesiącach sporo preparatów... Niestety, żaden z nich nie zauroczył mnie na 100%. Pokrzywa Fix jest w miarę dobrym zakupem w moim odczuciu.

Ilona 2017-11-30 13:06

Świetna sprawa na poprawę stanu skóry, jak się pije regularnie tą herbatkę! <3

Zuzanna 2017-06-24 20:54

Wygodna forma do stosowania. Już poleciłam koleżankom :)

Roberta 2017-02-05 12:51

Z początku zwróciłam uwagę na to, że jestem senna, niewyspana i przemęczona. Zbadałam sobie krew zależało mi na żelazie i wtedy się okazało, że mam niedobór. To wskazywało na anemię. Zaczęłam przyjmować Pokrzywa Fix coby spróbować zaradzić. Za krótko jeszcze, by rozmawiać o efektach.

Igor 2016-10-06 17:31

Pokrzywa Fix pomaga niezupełnie tak dobrze jak chciałem na problemy z prostatą. Nie obejdzie się bez wizyty u urologa...

Ireneusz 2016-08-19 17:53

Ciekawostką jest to, że faceci walczą z problemami skórnymi. Wtedy najskuteczniejszy bywa wyrób Pokrzywa Fix . Mówił o nim znajomy. Nabyłem. Jestem zadowolony.

Cecylia 2015-11-22 09:13

Nabyłam Pokrzywa Fix ,ponieważ bolało przy oddawaniu moczu. Ten preparat zarekomendowała koleżanka chłopaka mojej siostry. Pomógł na mój problem bardzo szybko!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.