Kategorie produktów

Bisholin Balsam Mineralny

Bisholin Balsam Mineralny

4.25 Dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Bisholin Balsam Mineralny

Bisholin to balsam mineralny do stosowania na obolałe miejsca.

Bisholin Balsam Mineralny sprawdza się podczas dolegliwości reumatycznych oraz bólu pleców czy karku. Balsam sprawdza się również u osób ze zwyrodnieniem stawów, dzięki stymulacji aktywności fagocytów. Preparat ma działanie przeciwzapalne i rozkurczające.

Skład

Składniki produktu Bisholin Balsam Mineralny to: magnesium chloride, microcrystalline cellulose, glycerin, aqua.

Dawkowanie:

Stosowanie Bisholin Balsam Mineralny wygląda nastepująco: podgrzany balsam należy nanieść na bolące miejsce i owinąć folią lub ręcznikiem. Tak przygotowany okład należy trzymać na skórze przez 3 godziny.

Zaleca się przeprowadzenie 10 zabiegów w ciągu dnia. Produkt wyłącznie do stosowania na skórę.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-03-14 08:12

serio nie jest to zły środek. odpowiedni i celny wybór.

Iryda 2018-12-24 18:58

Jeśli chodzi o bóle różnego nasilenia nie warto zwlekać! Pewnie, że ból w końcu minie, ale nie powinniśmy na to oczekiwać... Ja zawsze wybieram Bisholin Balsam Mineralny . Jestem w pełni przekonana, że to dobry produkt. Polecam wszystkim ten środek.

Irka 2017-08-23 12:12

Ile ludzi, tyle opinii... wg mnie Bisholin pomaga, ale bez szału. Jak ktoś ma czas i możliwość, żeby poleżeć z okładem przez bite 3 h to powodzenia. Ja niestety nie mam czasu nawet wypić gorącej kawy.

Sandra 2017-08-21 15:20

Działa świetnie!

Nadia 2017-07-06 11:51

Chyba nie byłam w stanie funkcjonować w czasie miesiączkowania bez dobrego preparatu na rozluźnienie. Na szczęście stosuję na to Bisholin Balsam Mineralny . Dzięki niemu czuć dużą ulgę.

Salome 2017-06-18 17:58

TRAGICZNY!

Opinia użytkownika 2017-05-22 14:35

Ból pleców jak tak sobie myślę jest jedynym z rodzajów bólu jaki mnie powala. Całe szczęście znam Bisholin Balsam Mineralny :-) Lubię, bo zawsze mogę na nim polegać.

Iga 2016-04-23 10:35

Bywają takie dni kiedy umieram z bólu. Męczą mnie różne bóle: bóle mięsni i stawów... Wtedy z ukojeniem przychodzi Bisholin Balsam Mineralny . Ból przegrywa. Ten środek daje radę.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.