Kategorie produktów

Nervosan fix

4.58 Bardzo dobry

ilość opinii: 12

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Nervosan fix

Nervosan Fix to produkt leczniczy w postaci zioł do zaparzania w saszetkach, do stosowania w stanach łagodnych napięć nerwowych.

Niniejszy lek wykazuje łagodne, uspokajające działanie. Ułatwia zasypianie i zapewnia mocny, zdrowy sen. Pomaga w sytuacjach stresujących, łagodzi objawy nerwów i stanów lękowych. Preparat należy stosować w stanach napięcia nerwowego i przy uczuciu niepokoju. Pomaga przy łagodnych nerwicach, problemach z zasypianiem i zaburzeniach snu. Może być również stosowany pomocniczo w okresie pokwitania i przekwitania.

Nervosan Fix to tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w wymienionych wskazaniach, które wynikają z jego długotrwałego stosowania.

Produkt ten przeznaczony jest dla dzieci w wieku powyżej 12 roku życia, dorosłych oraz osób starszych.

Skład

Składniki produktu leczniczego Nervosan Fix są następujące: 

Każda saszetka 2 g zawiera - Valeriana officinalis L., radix (korzeń kozłka) 0,8 g; Achillea millefolium L., herba (ziele krwawnika) 0,4 g; Mentha piperita L., folium (liść mięty pieprzowej) 0,3 g; Melissa officinalis L., folium (liść melisy) 0,3 g; Matricaria recutita L., flos (kwiat rumianku).

 

Dawkowanie:

Lek Nervosan Fix należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt Nervosan Fix należy przyjmować doustnie w postaci naparu.

Zalecane dawkowanie produktu: pić 3 razy na dobę między posiłkami po 1 szklance świeżo przygotowanego naparu. 

Sposób przygotowania: aby preparat przyniósł oczekiwane efekty, należy przygotować go w odpowiedni sposób. Dwie saszetki umieszczamy w termosie, zalewamy szklanką gorącej wody i parzymy przez około 15 minut. Tak przygotowany napar pijemy trzy razy dziennie w przerwach między posiłkami. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników leku Nervosan Fix.

Należy zachować ostrożność w przypadku kamicy żółciowej bądź też innych schorzeń dróg żółciowych. U pacjentów z refluksem żołądkowo-przełykowym stosowanie preparatów zawierających w składzie miętę pieprzową może nasilać zgagę.

Produkt Nervosan Fix należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na etykiecie.

Nie należy przekraczać wskazanej  dawki leku, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ligia 2020-01-21 08:25

Trudna sprawa. Od niemal kilku miesięcy nie jestem odprężona. To skutek stresu w pracy. Mam naprawdę dosyć. Czas na leki.

Kornelia 2018-12-17 13:28

Po śmierci mojego psiaka dokuczają mi stany niepokoju i nie daję sobie już z tym rady. Sądziłam, że się z tym pogodzę, ale jednak nie. NERVOSAN fix polecił mi przyjaciel. Nie chciałam uciekać się do jakichkolwiek środków choć w tej sytuacji to chyba konieczność. Liczę, że wkrótce moja męczarnia się skończy. Jestem więc gotowa na to, by stosować jakiekolwiek sposoby.

Laura 2017-11-22 14:39

niestety albo stety - ja uważam, że dobrze jest mieć takie wsparcie w razie sytuacji stresowych.

Eulalia 2017-02-08 12:07

Stres złapał mnie już jakiś czas temu. Przyznałam się ostatnio lekarzowi. Powiedział, żebym zaczęła brać NERVOSAN fix . mam nadzieję, że zadziała.

Ariadna 2017-01-27 22:11

Cóż... Już jakiś czas jestem rozdrażniona i mam wahania nastrojów. Myślę, że to przez to,że rozstałam się z chłopakiem. Byliśmy ze sobą blisko. Na podorędziu mam NERVOSAN fix . Mam nadzieję, że szybko zapewnię sobie równowagę psychiczną...

danuta 2017-01-02 11:01

dobrze uspokaja

Opinia użytkownika 2016-07-13 18:29

U mnie okres jesień - zima to jeden wielki misz masz! Musisz pracować po N godzin dziennie. A dodatkowo stres! NERVOSAN fix pomaga mi żebym nie odeszła z tego świata! Gdyby nie ten środek to w 100% już bym leżała w szpitalu!!!!

Edgar 2015-09-01 16:24

Zdarza mi się, że jestem podenerwowany:/ Do tego mało śpię... Pobiegłem do apteki i kupiłem NERVOSAN fix . Liczę, że ten specyfik zadziała:(

Marlena 2015-01-20 00:12

Nie zauważam działania tej herbatki... myślę, że mój organizm przyzwyczaił się już do niej po roku picia na okrągło, ale pamiętam że na początku różnica w reakcji była bardzo wyraźna

Anna W. 2015-01-01 15:02

Ja bardzo często mam huśtawkę nastrojów i ten lek pozwolił mi się tego pozbyć, a raczej zminimalizować to do najmniejszego stany. Polecam osobą, które widzą, że mają problem z nerwami.

Opinia użytkownika 2014-12-26 14:42

Jeżeli posiadacie częste stany nerwowe to warto jest skorzystać z tego leku, bo w prosty sposób można efektownie zmienić swoje życie.

Irek Hentor 2014-12-24 23:58

Pozwala zasnąć nawet w najgorszych warunkach, można poprzez to się odprężyć oraz jakościowo zasnąć bez problemu. Ty decydujesz kiedy chcesz zasnąć i nie masz już więcej z tym problemu. Świetny lek!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.