Kategorie produktów

Ung. Cholesteroli - Maść Cholesterolowa

Ung. Cholesteroli - Maść Cholesterolowa

3.8 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Ung. Cholesteroli - Maść Cholesterolowa

Ung. Cholesteroli - Maść Cholesterolowa to produkt z rodzaju surowców farmaceutycznych. Składnik ten jest wykorzystywany przy produkcji leków recepturowych. Może być jednak stosowany w postaci nieprzetworzonej. 

Produkt ten jest stosowany głównie jako składnik kremów i maści. 

Wskazaniem do stosowania Ung. Cholesteroli - Maść Cholesterolowa są np. okresy po stosowaniu maści sterydowych, a także uszkodzenia, otarcia lub podrażnienia skóry.

Składnik ten ma właściwości natłuszczające i ochronne, dlatego stosowany zewnętrznie, wspiera odpowiednie nawilżenie skóry. 

Skład

Skład farmakopealny produktu Ung. Cholesteroli - Maść Cholesterolowa

Cholestrolum 3,0 (cholesterol)

Paraffinum solidum 15,0 (parafina stała)

Paraffinum liquidum 64,0 (parafina ciekła)

Vaselinum album 18,0 (wazelina biała)

Postać i właściwości: biała, przeświecająca, jednorodna masa​.

Dawkowanie:

Produkt Ung. Cholesteroli - Maść Cholesterolowa należy stosować zewnętrznie i miejscowo, na obszary wymagające natłuszczenia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Ung. Cholesteroli - Maść Cholesterolowa jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Produkt należy trzymać w miejscu suchym, zacienionym i niedostępnym dla małych dzieci.

Maść stosować tylko zewnętrznie, unikać kontaktu z oczami. 

Nie stosować po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Wiola 2018-06-22 15:47

Maść jest najczęściej stosowana przy AZS do smarowania miejsc zmienionych chorobowo,a nie na obniżenie cholesterolu.Radzę najpierw poczytać a nie pisać głupoty

Michalina 2016-12-09 13:53

Ten surowiec można stosować nie tylko w postaci składnika kremu, ale także w jego surowej postaci. Ung. Cholesteroli - Maść Cholesterolowa bardzo dobrze natłuszcza skórę, wspiera jej kondycję, elastyczność i jędrność. Nie ma jakiegoś zapachu, który by był nie do zniesienia. jest bardzo tłusty, nie mogę pozniej trzymać swojego smartfona w ręce ;)

Opinia użytkownika 2016-03-31 16:02

polecam..

Sam jesteś pic 2015-12-08 21:54

Echh... debilizmu nie leczą niestety...

pic 2015-09-14 23:28

Maść Cholesterolowa i co to jeszcze wymyślą żeby wyciągnąć od nas kasę? Niby się posmarujesz i cholesterol znika? Niezła ściema! pic na wodę i tyle.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.