Kategorie produktów

Heel Gripp-Heel

2.25 Słaby

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Heel Gripp-Heel

Heel Gripp-Heel to produkt leczniczy w postaci tabletek. Wskazany do stosowania wspomagającego w infekcjach górnych dróg oddechowych. Heel Gripp-Heel to lek homeopatyczny.

Skład

1 tabletka Heel Gripp-Heel zawiera: substancje czynne: Aconitum napellus D4 120 mg, Bryonia D4 60 mg, Lachesis mutus Dl2 60 mg, Eupatorium perfoliatum D3 30 mg, Phosphorus D5 30 mg. Substancje pomocnicze: stearynian magnezu

Heel Gripp-Heel zawiera laktozę.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Heel Gripp-Heel powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu. Zalecana dawka preparatu Heel Gripp-Heel do zażycia dla dorosłych i dzieci powyżej 12 lat to zwykle po 1 tabletce 3-5 razy dziennie. Tabletkę należy powoli rozpuścić w ustach.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Heel Gripp-Heel . Preparat Heel Gripp-Heel należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-01-14 12:16

serio nie obchodzi mnie w jaki sposób działają leki homeopatyczne. istotne jest że na moje zdrowie wpływają korzystnie

Paweł 2017-04-24 11:07

No nie przekonacie mnie, że "leki" homeopatyczne działają. Nie, nie i jeszcze raz nie!

Lidia 2017-04-19 14:28

Jak dla mnie działą dobrze, ale cena mogłaby byc niższa.

Opinia użytkownika 2015-09-25 11:06

Trzymajcie się z dala od Heel Gripp-Heel. Nie dość, ze homeopatia to jeszcze przebitka 400% albo i więcej na każdym leku. Niech frajerów szukają gdzie indziej.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.