Kategorie produktów

Kwiat Ślazu

Kwiat Ślazu

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Kwiat Ślazu

Kwiat Ślazu to produkt leczniczy w postaci ziół do zaparzania. Kwiat Ślazu tradycyjnie stosowany jest w podrażnieniach błony śluzowej jamy ustnej i gardła oraz w zwiazanym z tym bólem gardła i suchym kaszlem odruchowym.

Skład

Składniki leku Kwiat Ślazu  są następujące: 100 % kwiatu ślazu (Malvae flos)

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Kwiat Ślazu powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.

Zaleca się pić Kwiat Ślazu  2-3 razy dziennie między posiłkami, zawsze świeży i ciepły. 1 łyżkę kwiatów zalać 1 szklanką gorącej wody, moczyć przez 15 minut, zagotować, odstawić na 10 minut, przecedzić. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Kwiat Ślazu.

Produkt Kwiat Ślazu należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Gościsław 2020-08-29 13:11

Stosuję ten środek na szczypiące gardło. natychmiastowa poprawa gwarantowana.

Basia 2017-04-24 11:01

Naturalna pomoc na bolące gardło.

Dominika 2017-04-19 14:36

Bardzo dobre ziółka na gardło.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.