Kategorie produktów

Wartix - Środek Do Usuwania Kurzajek

3.2 Średni

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Wartix - Środek Do Usuwania Kurzajek

Wartix - Środek Do Usuwania Kurzajek to wyrób medyczny dostepny w postaci płynu. Preparat pozwala na skuteczne usunięcie kurzajek z dłoni oraz stóp. Aplikacja płynu jest wygodna do używania w warunkach domowych, ze względu na innowacyjny aplikator produktu. Preparat jest bezpieczny do używnia przez osoby dorosłe i dzieci powyżej 4. roku życia.

Skład

Opakowanie wyrobu medycznego Wartix - Środek Do Usuwania Kurzajek zawiera:

dozownik z aplikatorem (zawierający dimetyloeter - DME); ulotka informacyjna; plastry ochronne; gaziki czyszczące.

Dawkowanie:

Dawkowanie wyrobu medycznego Wartix - Środek Do Usuwania Kurzajek powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. Wyroby medyczne muszą być przyjmowane pod kontrolą lekarza.

Zalecany sposób użycia: 

1. Umieścić kurzajkę w komorze aplikatora (aplikator powinien być skierowany w dół);
2. Trzykrotnie nacisąć dozownik kciukiem (aby uwolnić płyn zamrażający). Przytrzymać min. 10 sekund;
3. Zdjąć aplikator ze skóry (może pojawic się mrowienie lub minimalny ból).
4. Oczyścić aplikator gazikiem. 

Po około 10-14 dniach kurzajka powinna samoistnie odpaść, pozostawiając zdrowy naskórek.

 

Przeciwwskazania

Przed użyciem wyrobu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu.

Wyrób medyczny Wartix - Środek Do Usuwania Kurzajek należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować u dzieci poniżej 4. roku życia. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej w ciągu dnia porcji preparatu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Riko 2018-12-10 12:31

Zamiast usunąć to wyciąga kurzajkę przez co robi się jeszcze większa. U mnie nie działa. Kurzajka na zewnętrznej części dłoni... Czas na wypalenie specyfikiem

M 2018-08-07 18:06

Niestety produkt nie działa ani na kurzajki na stopie ani na dłoni. Pomimo kilkukrotnych użyć, kurzajki nawet nie drgnęły. Pieniądze do kosza.

Janina 2018-02-01 09:21

Borykam się z czymś wstydliwym czyli z brodawkami na skórze. Panuje przeświadczenie, że że to przez urozmaicone życie seksualne. Nie ma w tym prawdy. Wybieram Wartix - Środek Do Usuwania Kurzajek . Preparat pomaga mi w tym problemie. Wysusza kurzajki.

Franciszka 2017-08-02 16:50

Nie wiem jak to napisać, ale... pierwszy raz mam taki kłopot!!! Mówię o brodawkach wirusowych! Wyczytałam, że pojawiają się one u osób, które mają wirusa HPV!!! Jeśli nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu to oznacza, że jakoś niedawno to złapałam? Zakupiłam szybko preparat Wartix - Środek Do Usuwania Kurzajek ... Umówiłam się już do lekarza, ale mam nadzieję, że ten produkt szybko zadziała!

Marika 2017-04-28 11:11

Wartix jest wygodny w użyciu, skuteczny i bezpieczny. Jak dla mnie - same plusy!

Izka 2017-04-20 14:49

Wymroziłam tym preparatem kurzajki na moich dłoniach. Obyło się bez wizyty u dermatologa.

Opinia użytkownika 2017-03-29 17:55

Kalafiorowate zmiany znajdujące się na moich rękach doprowadzają mnie do szaleństwa ... Stosuję na tą dolegliwość Wartix - Środek Do Usuwania Kurzajek ponieważ w mojej opinii robi dobrą robotę .

ada 2016-03-19 22:53

Nie kupować szkoda kasy nic nie pomaga

ana 2016-03-19 22:52

o kant dupy ten środek nic n ie pomaga szkoda nawet grosz kłamstwo

Renata 2015-12-17 19:04

Jak walczyć z kurzajkami? Co do wyboru, to jest tylko jeden: Wartix - Środek Do Usuwania Kurzajek . Składniki preparatu mają działanie wysuszające i w związku z tym szybko i skutecznie zmniejszają widoczność tego brzydkiego problemu. Istotna w tym wszystkim jest regularność stosowania. Bez niej nie zobaczy się efektów. A co więcej należy zwrócić większą uwagę na higienę osobistą.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.