Kategorie produktów

Wartner Nailexpert

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Wartner Nailexpert

Wartner Nailexpert to wyrób medyczny w postaci płynu na grzybicę paznokci. Produkt leczy i zapobiega nawrotom infekcji grzybiczych. 

Płyn ten zawiera w swoim składzie substancje odżywcze i zmiękczające, dzięki czemu skutecznie pobudzają regenerację paznokci, równocześnie wpływając ochronnie na płytkę paznokciową oraz je wygląd.

Skład

Komponenty produktu Wartner Nailexpert to: nadtlenek wodoru, kwas mlekowy, alkohol denaturowany, glicerynę, pantenol, pochodne silikonu.

Dawkowanie:

Instrukcja użycia wyrobu:

stosować płyn Wartner Nailexpert 2 razy na dobę na paznokcie i na skórę w okolicy paznokci, aby zminimalizować swędzenie w tej okolicy.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Wartner Nailexpert.

Płyn Wartner Nailexpert należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Nina 2019-09-16 17:41

Jedyny preparat, który zadziałał, a efekt był natychmiastowy. Polecam !!!!

Jowita 2018-09-23 16:51

Bardzo nieestetyczną dolegliwością jest grzybica paznokci i świadczy o pewnym zaniedbaniu. Grzybicę paznokci złapałam na basenie. W celu jej zlikwidowania, przydatny do stosowania okazał się Wartner Nailexpert . Specyfik szybko i skutecznie rozprawił się z grzybicą.

Opinia użytkownika 2017-07-30 12:46

Dużo czasu spędzam na basenie bo dorabiam sobie jako ratownik, a w wolnych chwilach pływam. Niestety ostatnio przyniosłem z basenu grzybicę to znaczy... myślę, że to na basenie. Grzyby lubią wilgotne i ciepłe obszary. Nabyłem Wartner Nailexpert . Specyfik wykazuje działanie grzybobójcze. Liczę, że pomoże. Na razie z dala od basenów.

Tatiana 2017-05-15 16:12

Złąpałam grzybicę paznokci, chyba na basenie mnie dorwało. Pani w aptece poleciła ten produkt i pomogło. Całe szczęście, bo wyglądało to ohydnie.

Opinia użytkownika 2016-08-26 21:14

Nie zdajemy sobie sprawy, że grzyby są groźne dla organizmu. Nie mamy wpływu na to, że jesteśmy narażeni cały czas... Warto się zaopatrzyć w Wartner Nailexpert . Specyfik jest trafnym rozwiązaniem.

Dariusz 2016-03-21 12:04

Preparat bardzo wygodny,efekty widoczne,jestem zadowolony.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.