Kategorie produktów

Wortie

3.36 Średni

ilość opinii: 11

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Wortie

Wortie to wyrób medyczny, dostępny w postaci specjalnego aerozolu z aplikatorem. 

Produkt jest wskazany do stosowania w przypadku wystąpienia zmian skórnych w postaci brodawek i kurzajek. Te zaś powstają w wyniku zarażenia wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV).

W formulacji produktu Wortie zawarty jest eter dimetylowy. Jest to substancja, która po aplikacji na zmienione chorobowo miejsce, zamarza. Zamrażanie kurzajek i brodawek to proces leczniczy, który umożliwia wyeliminowanie tych schorzeń. 

Działanie to można porównać do krioterapii (zimnolecznictwa). 

Skład

W składzie preparatu Wortie znajdują się następujące substancje: eter dimetylowy.

Dawkowanie:

Produkt Wortie należy stosować zewnętrznie na skórę oraz miejscowo, tylko na kurzajki i brodawki.

Instrukcja użycia wyrobu: opakowanie trzymać do góry dnem. Naciskać stożek w celu wypełnienia aplikatora ch≥łodzącą substancją. Metalową końcówką dotykać kurzajkę lub brodawkę. 

Obszary, na których nie powinnosię stosować wyrobu, to: twarz, dół pachowy, piersi, pośladki i okolice narządów płciowych

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania wyrobu medycznego Wortie jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Produkt należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w miejscu, do którego nie dociera wilgoć i promienie słoneczne.

Produktu nie należy stosować u dzieci poniżej 4. roku życia. Przeciwwskazaniem są także znamiona o charakterze wrodzonym, pieprzyki lub brodawki, z których wyrastają włosy.

Wyrobu medycznego nie należy używać na skórze wrażliwej, uszkodzonej, w przypadku wystąpienia stanu zapalnego lub świądu.

Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Krzych 2019-03-26 10:49

Banda dyletantów, którzy nie potrafią obsłużyć urządzenia tak prostego jak młotek. 3-sekundowe mrożenie głowicy robi się w pionie z głowicą u góry i nie ma żadnego wycieku. Wyciek nastąpi wtedy gdy odwrócisz do góry nogami, co jest błędem !!! ale to pokazuje obrazek na opakowaniu !!! Ogarnijcie się !

edson 2019-01-07 20:14

o d..pe rozbić ten worthe i inne szajsy.uzywalem 3miechy takze brodacid ,tak samo nie dziala.kurzajka odrastała ciągle.Jeśli ktoś chce się pozbyć kurzajki niech na nią zaaplikuje kreta do rur.tylko niech uważa bo kret to nie tam jakiś kwasik rozcieńczony .posmaruj rozrobionym kretem w gorącej wodzie.odrobina tego na kurzajke starczy .powinna nastapic reakcja tj.biała piana .bedzie piekło .ja to trzymałem około 5minut aż kurzajka została upalona aż zlazła z podeszwą -ja to tak nazwałem .w sumie to upaliło do samej skóry.ja się meczylem poł roku z kurzajką a rozwiązanie było w łazience .kret pomaga -paluszek już sie goii a wygladał fatalnie z tą kurzajką

Beata 2019-01-04 22:09

No niestety. Mało skuteczny. Trzecia próba, a kurzajka w sumie nieduża i niestety żadnego efektu. Podkreślę jeszcze, że wszystkie procedury wykonałam zgodnie z instrukcją :(

Tomek 2018-12-28 20:12

O dup.... Rozjeb.... Szkoda kasy Pić na wodę., używam miesiąc a kurzajka nawet nie drgnela

Matylda 2018-11-21 19:18

Nigdy wcześniej mi się to nie przytrafiło! Mam na myśli brodawki skórne!!!! Podobno są one spowodowane przez infekcję wirusem brodawczaka ludzkiego! Jak mogłam się tym zarazić? Całe życie nie miałam takiego problemu? Szybko wzięłam w aptece środek Wortie . Mam nadzieję, że pomoże!

Kasia 2018-04-13 17:37

Na kurzajki niezawodny. A kurzajki bywają uporczywe i często nawracają.

Opinia użytkownika 2017-11-08 20:18

Brodawkowate wykwity na mych palcach denerwują mnie szalenie . Nabywam na ten problem Wortie - wg mnie się sprawdza !

Ewa 2017-10-08 20:00

Nie pomaga. Powtórzyłam zabieg 4 krotnie, po czym nie chcąc już dłużej czekać na działanie kupiłam zwykły płyn na brodawki za 20 zł - efekt natychmiastowy.

Salomea 2017-01-31 09:31

Walczę z niekomfortowym problemem czyli z brodawkami na skórze. Ludzie mówią, że że to przez urozmaicone życie seksualne. A to kłamstwo. Wybieram Wortie . Preparat niweluje te dolegliwości. Wysusza kurzajki.

Metody 2016-09-08 20:07

to środek przeciętnie działający... Muszę pomyśleć czy ponownie kupię Wortie

Izolda 2015-02-22 16:22

Jak wygrać z kurzajkami? Wybór jest oczywisty: Wortie . Składniki środka działają wysuszająco i w związku z tym pozbywają się tej brzydkiej zmiany na skórze. Trzeba jednak pamiętać o regularnym stosowaniu. Bez niej nie będzie efektów tak szybko. I dodatkowo warto pamiętać o tym, by dbać o higienę.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.