Kategorie produktów

Płyn + Zasypka Butosept

Płyn + Zasypka Butosept

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Płyn + Zasypka Butosept

Butosept to produkt kosmetyczny dostępny w postaci płynu i zasypki. Płyn przeznaczony jest do użycia do wnętrza i na zewnątrz obuwia, a zasypka do skarpetek i stóp.

Produkt ten jest przeznaczony dla osób, które zmagają się z problemami grzybiczymi, jak zakażenia bakteryjne i wirusowe. 

Wskazaniem do stosowania niniejszego produktu są także nawracające grzybice stóp i paznokci. 

Składniki płynu i zasypki Butosept wykazują natychmiastowe działanie odkażające, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, a także przeciwwirusowe. Wspomagają eliminację zakażenia oraz wspierają utrzymanie prawidłowej higieny stóp i paznokci. 

Skład

W składzie zasypki Butosept znajdują się następujące substancje: talk, zinc oxide, zinc undecylate, undecylenic acid, peppermint oil.

W składzie płynu Butosept znajdują się następujące substancje: chlorek N,N-didecylo-N, N-dimetyloamoniowy 1%, alkohol izopropylowy 56%.

Dawkowanie:

Produkt Butosept jest przeznaczony do stosowania do wnętrza i na zewnątrz obuwia (płyn) oraz na stopy i skarpetki (zasypka).

Instrukcja użycia płynu Butosept: buty przeznaczone do dezynfekcji należy dokładnie oczyścić z wszelkich zabrudzeń. Aplikować tak, by został on rozprowadzony po całej powierzchni buta. Następnie zaleca się odstawić obuwie do wyschnięcia. Stosować co kilka dni. 

Instrukcja użycia zasypki Butosept: stosować do wnętrza obuwia przed każdym założeniem obuwia, a także na stopy i skarpetki 2 razy dziennie. 

Stosowanie obu produktów polega na wzajemnym uzupełnianiu się. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Butosept. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Po użyciu produktu należy dokładnie umyć ręce, a w trakcie stosowania nie pocierać oczu, aby uniknąć wniknięcia płynu lub zasypki do wnętrza oka. 

Nie stosować po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Bogdan 2018-04-05 17:32

Fajny jest ten produkt, bo ma ciekawą postać. Nie zwracamy uwagi na to, że wyleczenie grzybicy z samych stóp nie zawsze oznacza całkowite wyleczenie, zwłaszcza jeśli nosi się obuwie, które może także zawierać śladowe ilości choroby. Butosept to dobre rozwiązanie.

Teodozja 2016-05-19 22:32

Nie zdajemy sobie sprawy, że grzyby mogą nawracać i powodować ogromne szkody. Jesteśmy na nie narażeni w różnych okolicznościach i sytuacjach. Warto się zaopatrzyć w Płyn + Zasypka Butosept . Preparat jest trafnym rozwiązaniem.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.